S.S.S.

S.S.S.

Sıkça Sorulan Sorular

Sigaranın zararlı etkilerinden kendinizi korumak için en başarılı bitkisel çay olan, Nico Tea çayı ile ilgili merak ettiğiniz soruları ve ürün ile ilgili en çok merak edilen sorular aşağıda yer verilmiştir. Bunların dışında aklınıza takılan sorular var ise lütfen, 0 850 302 90 60 numaralı çağrı merkezimizi arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Karbonmonoksit nikotin ve katran gibi zararlı madddeler içerisinde bulunduran tütün, başta akciğer kanseri olmak üzere kanser çeşitlerine yakalanma riskini artırır. Sigara ve Tütün kullandığınızda, kalp daha çok çalışır fakat alınan oksijen daha yetersizdir. Buda kısa kısa nefes almanıza neden olur. Beyin Hücrelerin ölümü ve erken yaşlanma gibi bir çok rahatsızlğın sebebi olan Sigaranın vermiş olduğu tehlikeleri ortadan kaldıran Nico Tea kullanmak için en önemli sebepler yeterlidir.
14 ve üzeri yaş guruplarında herkes için uygun bir üründür.
Ürün içeriği tamamen bitkisel olduğu için (tere otu) her hangi bir yan etkisi yoktur. Rahatlıkla normal çay içer gibi tüketebilirsiniz. Her şeyin fazlası zarar felsefesi ile aşırıya kaçmamanız önerilir.
Bir Hafta içerisinde tat ve koku alma hisleriniz gelişme gözlenmektedir. 24 saat içerisinde Sigara sebebi ile oluşan Karbon Monoxidin ve Nikotinin bir çoğu vücudunuzdan çıkar.
İstanbul içi Maximum 2, Türkiye Tüm Şehirlere Maximum 3 gün içerisinde Kargo ile Adresinize Ulaşmaktadır.
Elbette. +8 TL Kargo Ücreti Ödeyerek Kapıda Nakit ya da Kredi Kartı ile Ödeme Yapabilirsiniz.
Nicotea bitkisel karışımı günde en az 2 defa demleyerek tüketiniz ,eğer kullanıyorsanız sigara bıraktırıcı ilaç ya da diğer ürünleri kullanmaya devam edebilirsiniz. 5 gün kullanıma 2 gün ara vererek tüketiniz.Günde 3 bardak önerilen kullanım miktarıdır.Fazlasını kullanmanız önerilmemektedir..
nicotea sss Sıkça Sorulan Sorular

NicoTea Çayı

Kendini Yenilemek İsteyen, Sigara Alışkanlığından Vazgeçemeyenler için özel formüle edilmiş karışımı mutlaka denemeli. Geç Kalmayın! Şimdi Sipariş Vererek Sigaranın Sağladığı Zararlı Etkenlerden Kendinizi Koruyun!

Nico Tea

nicotea alt Sıkça Sorulan Sorular

Google'da Ne Dediler

  • nicotea şikayetleri