Etkisi ve Kullanımı

Etkisi ve Kullanımı

Sigaranın Zararlarını Azaltabilir hatta Yok Edebilirsiniz!

Sigara bağımlılığı zararlı madde bağımlılıkları arasında en tehlikeli olanıdır. Kullanan kişi ile güçlü bir bağ kurar. Tüketici marka ve çeşit ile kendisi arasında bağlılık, sempati oluşturur.

Bu etkilerin önüne geçmek için en etkili yöntem bitkisel çaylar ve kür uygulamaktır. Bu bağımlılığı adım adım yok etmek yada vazgeçemiyorsanız bile etkilerini azaltmak kendiniz için yapabileceğiniz en isabetli karar olacaktır. Daha Sağlıklı yaşam için şimdi sigarayı bırakın ya da sigaranın zararlarını asgariye indirmek için hemen Nico Tea çayını kullanın.


Tere Otu Karışımı Nico Tea Sigara Zararlarını Yok Ediyor!

Bu ürün gerçekten işe yarıyor…Çünkü içeriğindeki terenin faydaları tam olarak vücudu yeniden yapılandırmaya yönelik olmasındandır. Ülkemizde de Ege ve Akdeniz kıyılarında bolca tüketilir. Latince ismi lepidium sativum’dur. İçeriğinde bulunan A, C ve D vitaminleri sayesinde vücuda da birçok fayda sağlaması da terenin faydalarındandır. Ayrıca tere otu kemikleri ve dişleri güçlendiren kalsiyum mineralini de bol miktarda bulundurur. Sindirim sistemini düzenler, kolay sindirime yardımcı olur.

Bağışıklık sisteminizi güçlendirerek kolay hasta olmanızı önler, enfeksiyonlara yakalanma riskini azaltır. Grip, nezle gibi hastalıklara karşı koruma sağlar. Özellikle balgam söktürücü etkisi bulunması da şifaları arasındadır. Kış aylarında yakalandığımız soğuk algınlığı, grip ve nezle gibi hastalıklar yüzünden bronşlarımız dolar ve bu bölgelerde balgam birikir. Bu yararları bol bitki sayesinde balgamdan kurtulabilirsiniz. Aslında akciğerlerle dost olması bilinen en önemli özelliğidir. Tam bir akciğer dostudur.

Sigara içen kişilerin akciğerleri büyük ölçüde zarar görür. Akciğerleri koruması da tere otu faydaları arasındadır. İçerdiği B6 vitamini sayesinde hafızayı güçlendirir, zihni kuvvetlendirir. Konsantrasyon eksikliğine karşı yarar sağlar. İdrar söktürücü etkisi vardır.


Nico Tea Çayı Kullanımı

Nicotea bitkisel karışımı günde en az 2 defa demleyerek tüketiniz, eğer kullanıyorsanız sigara bıraktırıcı ilaç ya da diğer ürünleri kullanmaya devam edebilirsiniz. 5 gün kullanıma 2 gün ara vererek tüketiniz. Günde 3 bardak önerilen kullanım miktarıdır.

%100 doğal bitkilerden oluşturulan Nikotea bitkisel çayı karışımının herhangi bir yan etkisi görülmemiştir. İçeriğinde sigara içme isteğini azaltan bitkilerinde bulunması nedeniyle sigara ile birlikte tüketmenizi önermiyoruz. Fakat çay ve sigara tiryakisi iseniz siyah çay yerine bitkisel karışımı şekersiz tüketebilirsiniz. Kısa süre içerisinde sigaraya daha az ihtiyaç duyacağınızı garanti ediyoruz.

Akciğere olan etkisi ve dolayısıyla nefes açıcı özelliği ile solunum problemi olan hastalıklarda kullanıldığı ve olumlu etki ettiği gözlemlenmiştir. Solunum rahatsızlığı olan kişiler daha derin soluk alıp verme ve daha sık soluma yaparlar. İşte Nikotea ciğerlere sağladığı inanılmaz etki ile nefes darlığı çeken kişilerin daha kolay nefes alıp vermesine yardımcı olur.. Uzmanlar tarafından astım hastaları, nefes darlığı ve solunum yetmezliği hastalarının da kullanması için önerilen bu etkili ürün hastanın akciğerlerinin yeterli oksijen sağlamasına katkı sağlar.


Google'da Ne Dediler

  • nicotea nasıl kullanılır
  • nico tea bitkisel çay
  • nico tea kullananlar
  • www nico tea con
  • nicotea faydaları
  • sigara etkisini azaltan bitkiler
  • nico tea faydaları
  • sigaranın zararlarını azaltacak bitkisel içerik
  • sigaranın etkisini ne azaltır
  • sigaranın etkilerini azaltan bitkiler